Strona główna

+48 600 822 305
+48 600 822 306

Transport Bliski - Żory

Konserwacja, naprawy, remonty, serwis
i modernizacja urządzeń dźwignicowych.

samochód serwisowy
Praca

O firmie

"Transport Bliski" zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem, montażem oraz doradztwem technicznym w zakresie Urządzeń Transportu Bliskiego. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, zatrudniające kreatywnych inżynierów zarówno w branży elektrycznej jak i mechanicznej. Pracownicy naszego zakładu mają wieloletnie doświadczenie w konserwacjach, modernizacjach, serwisie i remontach urządzeń dźwignicowych, które nabyli m.in. w Południowym Koncernie Węglowym, Kompanii Węglowej, Jastrzębskiej Spółce Węglowej jak również w przemyśle hutniczym.
W związku z tym, iż większość naszych pracowników jest związanych z projektowaniem, modernizacjami i utrzymaniem ruchu na Zakładach Górniczych niemal w całej Polsce, posiadamy również wiedzę na temat urządzeń t.j. przesuwnice wagonowe, ładowarko-zwałowarki i żurawie budowlane ŻB 75/100. Dodatkowo stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne poprawiające parametry techniczne i komfort pracy obsługującego urządzenie, a większość naszych sterowań opartych jest na bazie sterowników programowalnych, które dzisiaj stanowią podstawowy element sterujący zautomatyzowanych procesów technologicznych i są również powszechnie stosowane w innych gałęziach przemysłu.

dokumentacja techniczna

sterowania radiowe
WYDARZENIA

Transportowy Dozót Techniczny

01.06.2018r. - Uzyskanie uprawnień TDT na modernizację UTB oraz Specjalistycznych Urządzeń Transportu Ciągłego i Bliskiego.

urząd dozoru technicznego

28.12.2017r. - Rozszerzenie uprawnień UDT na modernizację UTB o: dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, dźwigi towarowe małe, dźwigi budowlane, urządzenia dla osób niepełnosprawnych.

10.11.2016r. - Rozszerzenie uprawnień UDT na modernizację UTB o: dźwigniki, podesty ruchome, wózki jezdniowe.

27.09.2013r. - Uzyskanie uprawnień UDT na modernizację UTB (suwnice, wciągniki, wciągarki, żurawie wieżowe, szynowe, przenośne, samojezdne, stacjonarne).

tauron wydobycie sgm jsw synthosgroup arcelormittal Trakt Gliwice alchemia

-- ZAUFALI NAM --

Konserwacja, naprawy, remonty, serwis i modernizacja urządzeń dźwignicowych - decyzja nr UD-07-97-P/3-17 wydana przez urząd dozoru technicznego